Multikody

Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Agnecja reklamowa - Nowy Sącz »

  Jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozreklamować własną firmę poprzez plakaty, ulotki i banery. Szukasz nowoczesnej drukarni zajmującej się drukiem w większym nakładzie i o szybkim czasie wykonania. Drukarnia OPTIMAPRINT z Nowego Sącza wykona Twoje zlecenie dotyczące szeroko rozumianej poligrafii. Specjaliście sprostają każdemu wyzwaniu z działu druku dbając równocześnie o wszystkie detale, które są tak istostne w tym fachu. Sprawdź nas – dokonaj zamówienia na opisywanej witrynie internetowej optimaprint.pl.

  Data dodania: 17 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Panele słoneczne i ogniwa fotowoltaiczne »

  Technologia uzyskiwania energii z odnawialnych źródeł bez ustanku się rozwija. Przedsiębiorstwo Fotoogniwa.com wykorzystuje ten rozwój, sprzedając swym klientom produkty nowocześnie wykonane, efektywne, zaawansowane technicznie i oczywiście wysoce energooszczędne. To powoduje, że panele fotowoltaiczne od Fotoogniwa.com to najbardziej wydajne panele słoneczne na rynku. Szereg najnowocześniejszych oraz technicznie zaawansowanych produktów to gwarancja najwyższej jakości, wśród nich są fotoogniwa, które zapewniają energię uzyskiwaną z energii słonecznej.

  Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób Poznań - wynajem busów, autobusów »

  Green Transport- jesteśmy firmą zajmującą się przewozami pasażarskimi oraz wynajmem busów i autobusów.Dysponujemy wymaganymi licencjami i kwalifikacjami niezbędnymi do wykonywania przewozu osób na terenie kraju oraz za granicą.Zapraszamy do współpracy firmy i osoby indywidualne.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Busy do Niemiec i Holandii »

  MISIEK to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w krajowym i międzynarodowym przewozie osób z Polski do Niemiec i Holandii. Oferujemy przewozy z adresu na wskazany adres, w komfortowych i zadbanych 9 osobowych busach. Nasza specjalność to przewóz osób busami do Niemiec i Holandii. Busy i przewozy do Niemiec oraz Holandii. Transport z Polski do Niemiec i Holandii. Dzięki wykwalifikowanym kierowcą gwarantujemy bezpieczną i szybką podróż. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wymagań rynku oraz potrzeb naszego klienta. Profesjonalne podejście oraz jakość świadczonych usług sprawiły, że zaufało nam wielu klientów. Podczas przewozu oferujemy Państwu kawę i herbatę gratis!!! Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obuwie Dziecięce »

  W sklepie Botatex znajdziesz duży wybór butów dla dzieci na każdą porę roku. Oferujemy najnowsze modele butów dziecięcych topowych producentów. Posiadamy największy wybór obuwia dziecięcego na wiosnę, lato, jesień i zimę w tym sandały, półbuty, buty sportowe, buty dla dziewczynek, obuwie zimowe, kozaki dziecięce i śniegowce. Wejdź na naszą stronę i sprawdź naszą ofertę.

  Data dodania: 02 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • lyoness opinie »

  Z Lyonessem robienie zakupów daje różnorodne korzyści. W nagrodę za zrobienie zakupów dostaną Państwo od nas okazję skorzystania z Shopping Point Deals. Dajemy Państwu niecodziennaokazję zaoszczedzenia na zakupach. Wręczamy zwrot pieniędzy w gotówce przy każdym wydatku. Tylko myproponujemy taka okazjonalną ofertę. Z nami zakupy są wciąż bardziej przyjemne. A dla naszej kieszeni o wiele łatwiejsze do zniesienia.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Metody sprzedaży bezpośredniej »

  Metody sprzedaży bezpośredniej, to najpopularniejsza z metod oferowania produktów i usług potencjalnym kontrahentom, wymagającą zaawansowanych umiejętności interpersonalnych. Aby jednak zostać handlowcem na miarę swoich starszych kolegów, należy skupić się przede wszystkim na analizie potrzeb klientów, wzbudzeniu w nich zapotrzebowania na dany produkt oraz zaoferowaniu oferty najlepiej dopasowanej do ich indywidualnych oczekiwań. Aby zdobyć widzę i umiejętności z tego zakresu, należy przede wszystkim skupić się na budowaniu relacji z klientem, poprawnym odczytywaniu jego słów, emocji i gestykulacji.

  Data dodania: 02 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki Forum »

  FALOWNIKI internetowe forum branżowe. Informacje, instrukcje, schematy, wsparcie techniczne, Fachowcy pomogą ci dobrać odpowiedni falownik. POMOC. Celem ograniczenia ilości typów urządzeń elektrycznych w wykonaniu przeciwwybuchowym zestawiono gazy i pary w grupy zależnie od ich temperatur samozapalenia. Pięć grup samozapalenia oznacza się literami Gl do G5, przy czym dla każdej grupy ustalono temperatury klasyfikacyjne, których nie należy mylić z temperaturami dopuszczalnymi. Temperatury dopuszczalne są zawsze niższe od kwalifikacyjnych dla zachowania dostatecznego marginesu bezpieczeństwa w związku z wahaniami temperatury samozapalenia.

  Data dodania: 27 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki Wyszukaj »

  Falowniki dobór, wyszukiwarka, porównywarka falowników. Jednak czasem zabiegi zmniejszające zagrożenie są tak kosztowane, że nie opłaca się ich stosować szczególnie, gdy nie ma silników, a tylko oświetlenie. Charakterystycznym przykładem są np. małe i niskie pomieszczenia w wolno stojących budynkach, w których zainstalowano kilka wytwornic acetylenu o wydajności do 10 m3/h acetylenu każda. Konieczne eksploatacyjnie otwieranie szuflad dla usunięcia pozostałości i zasypania świeżego karbidu stwarza zagrożenie wybuchowe. Wentylacja w tych pomieszczeniach jest z reguły grawitacyjna, ponieważ zastosowanie wentylacji mechanicznej byłoby zbyt kosztowne. W tych pomieszczeniach potrzebne jest tylko oświetlenie elektryczne, dlatego w danym przypadku ekonomicznie uzasadniona jest kwalifikacja do kategorii zagrożenia W-I. Wiąże się z tym oświetlenie pomieszczenia oprawami umieszczonymi na zewnątrz i świecącymi przez szczelne nieotwierane okna lub specjalne otwory podwójnie oszklone.

  Data dodania: 27 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów Mińsk Mazowiecki »

  Wystarczy odpowiedzieć na postawione pytania żeby przekonać się jak istotny jest dla nas dobrze działający PC i jak ważny jest dobry serwis komputerowy do naszej dyspozycji.
  Oczywiście dobre działanie urządzenia możliwe jest dzięki regularnym wizytom w profesjonalnym serwisie. Wybierając doświadczony serwis masz pewność, że naprawa komputerów lub laptopów przebiegnie szybko i sprawnie oraz że wszystkie problemy ze sprzętem zostaną rozwiązane.

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: