Multikody

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • wesele Poznań Informator »

  Poznański informator weselny to spis firm i instytucji z branży weselno ślubnej, z Poznania i okolic Poznania. Tu znajdziesz fotografów ślubnych Poznań, catering z Poznania czy dekoracje ślubne z Poznania. Organizacja wesela to długotrwały proces, ale z naszym informatorem stanie się on o wiele prostszy i szybszy.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne dochodzenie odszkodowań »

  Odszkodowania IRIDUM – firma świadczy usługi w zakresie dochodzenia odszkodowań. Pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych w szczególności dla ofiar wypadków komunikacyjnych, które doznały uszczerbku na zdrowiu i mieniu oraz dla poszkodowanych przez wszelkie inne zdarzenia. Nie pobieramy opłat wstępnych – rozliczenie następuje po uzyskaniu świadczenia dla osoby poszkodowanej.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • KREDYTY DLA FIRM-GOLDEN EXPERT-Niezależni Doradcy Finansowi-Kredyt inwestycyjny »

  GOLDEN EXPERT to profesjonalni doradcy finansowi.

  5 lat doświadczenia w obsłudze finansowania firm.

  OFERUJEMY:

  Kredyty dla firm
  Kredyty inwestycyjne
  Kredyty obrotowe

  kredyty samochodowe
  Kredyty hipoteczne
  Kredyty preferencyjne dla firm

  tel. 61 63 93 491

  www.goldenexpert.pl

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt - Oferty banków on-line - BANKIER24.Com »

  Bankier24 - Serwis finansowo - bankowy. Kredyty, Karty, Konta, Rachunki firmowe - bez wychodzenia z domu... Masz zamiar otworzyć konto bankowe? A może szukasz kredytu, aby zrealizować swoje marzenia? W serwisie Bankier24.com znajdziesz produkty finansowe udostępniane on-line przez największe instytucje finansowe w Polsce.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemiecki »

  Tłumaczenia specjalistyczne niemiecki to oferta firmy Traduko.
  Jako tłumacz języka niemieckiego z przeszło 10 letnim doświadczeniem zawodowym oferujemy tłumaczenia tekstów specjalistycznych. Tłumaczymy na język niemiecki oraz z języka niemieckiego wszelkiego rodzaju tekstów, które wymagają odpowiedniej znajomości tematyki i specjalistycznej terminologii tj.: teksty ekonomiczne, tłumaczenia prawnicze, teksty z zakresu reklamy i marketingu, artykuły prasowe, teksty finansowe, informatyczne, informatory, prospekty, normy, patenty oraz instrukcje obsługi, świadectwa, certyfikaty i inne.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • szybka pożyczka bez bik »

  Pożyczki gotówkowe są dostępne w ofercie bardzo wielu przeróżnych banków na różnych zasadach. Każdy może pośród nich znaleźć coś stosownego dla siebie. Jako pojedynczy z przykładów tego stanu rzeczy można przytoczyć pożyczki dla bezrobotnych. Jak zatem widać propozycja jest niezmiernie ciekawa. Na stronie można odnaleźć wiadomości na temat bardzo wielu przeróżnych typów zobowiązań pieniężnych. Zacząwszy od tych najniższych po dochodzące do ponad stu tysięcy złotych. Nieocenione okażą się informacje, kto jest w stanie na co liczyć. Dzięki tego typu wiadomościom każdy będzie wstanie w prosty sposób zorientować się pośród ogromnej ilości pożyczek gotówkowych dostępnych na polskim rynku usług kredytowych. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony, na której każdy odnajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing »

  Outsourcing jako zewnętrzne wspieranie sprzedaży staje się coraz bardziej popularne z prostego powodu- jest po prostu opłacalne. Korzystając z usług firm zewnętrznych skutecznie można zwiększać wyniki sprzedażowe, przy jednoczesnej redukcji kosztów. Iqfm Ackermann tworzy kompleksowe struktury sprzedaży (HR/Pay-roll services). Zapewnia wsparcie administracyjne i rozliczeniowe, w zakresie parku samochodowego i mobilnego systemu raportowania (MRS) Działa również jako agencja merchandisingowa i agencja hostessowa (promocje, point-of-sale). Powierzając proces rekrutacji, szkolenia oraz zarządzanie kadry pracowniczej Iqfm Ackermann firma może skoncentrować się na działalności kluczowej, zwiększając konkurencyjność na rynku.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Paszport do eksportu »

  Pomagamy w uzyskaniu przez firmy dotacji wynoszącej 50 procent na rozwój eksportu, udzielanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)w ramach działania 61 Paszport do Eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. (POIG)
  CC - Center oferuje kompletną obsługę w zakresie programu rozwoju eksportu, poczynając od przygotowania Planu rozwoju eksportu, myśli wejścia na rynki zagraniczne, czy też strategii finansowania działalności eksportowej, aż do kordynacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze i targi. Maksymalna kwota dofinansowania w programie Paszport do Eksportu to 210 000 PLN.
  W ramach działań oferujemy:
  Przygotowanie wniosku do etapu I programu 6.1 Paszport do Eksportu
  Wykonanie usług doradczych w zakresie wykonania Planu Rozwoju Eksportu (PRE)
  Przygotowanie wniosku do etapu II programu 6.1 Paszport do Eksportu
  Nadzór nad wdrożeniem Planu Rozwoju Eksportu
  Usługi doradcze w ramach rozwoju eksportu:

  W zakresie wdrożenia Planu Rozwoju Eksportu (PRE)
  Badania rynków zagranicznych
  Opracowanie Strategii wejścia na rynki zagraniczne
  Opracowanie Strategii finansowania działalności eksportowej
  Doradztwo w zakresie opracowania koncepcji wizerunku przedsiębiorcy na wybranych rynkach docelowych
  Wyszukiwanie partnerów na rynkach zagranicznych
  Organizacja wyjazdów na targi
  Organizacja i udział w misjach gospodarczych za granicą

  W ramacha naszej działalności doradczej pomogliśmy ponad 200 klientow w realizacji projektu 6.1. Paszport do Eksportu z następującyh województw:
  -Dolnośląskie
  -KujawskoPomorskie
  -Lubuskie
  -Lubelskie
  -Łódzkie
  -Małopolskie
  -Mazowieckie
  -Opolskie
  -Podkarpackie
  -Pomorskie
  -Śląskie
  -Świętorzyskie
  -WarmińskoMazurskie
  -Wielkopolskie
  -ZachodnioPomorskie

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Rosyjskiego »

  Profesjonalne tłumaczenia z języka rosyjskiego i na rosyjski. Tłumaczenia pisemne i ustne. Dajemy Państwu sztukę perfekcyjnego tłumaczenia. Lata doświadczeń, tradycji i starannej selekcji metod umożliwiły nam dostarczenie Państwu pewności idealnego tłumaczenia. Przekazując nam teksty otrzymujecie Państwo ich najwierniejszy przekład, z jedyną różnicą, języka w którym są napisane. Perfekcyjna znajomość języków obcych, uważne śledzenie zmian i niuansów lingwistycznych, to nasza pasja. Dajemy Państwu gwarancję dokładnej oraz rzetelnej translacji, bez względu na język i temat, zawsze!

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja posrednictwa pracy za granicą Job Partner »

  Zainteresowanym znalezieniem wymarzonego zatrudnienia udzielamy informacji pod numerem telefonu 343582035. Job Partner to agencja pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy specjalizująca się w rekrutacji pracowników za granicą. Specjalizujemy się w rekrutowaniu wysokiej klasy specjalistów w różnych branżach oraz pracowników niewykwalifikowanych do różnych prac prostych, ogrodnictwa i rolnictwa na terenie Holandii. Istniejemy od 2002 roku i z roku na rok cieszymy sie wciąż wzrastającą ilością wakatów dla naszych kandydatów. Zapraszamy do współpracy. Jesli szukasz interesującego Cię zajęcia zapraszamy na naszą strone www.jobpartner.pl do przejrzenia bogatego zbioru ofert pracy na terenie całej Holandii. Nasze biuro znajduje się w Oleśnie (46-300) w województwie opolskim, przy ulicy Sądowej 8. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca »

  Serdecznie Witamy. Nasz serwis GoWork ma obecnie dostęp do ponad 100000 zgromadzonych propozycji pracy ze wszystkich najpopularniejszych portali o tematyce pracy. Nasza specjalna wyszukiwarka GoWork.pl funkcjonuje po wrzuceniu miasta, wyrażenia kluczowego, gałęzi. Wybieranie obwieszczeń pracy odbywa się po dacie dzięki temu posiadają Państwo zawsze najświeższe propozycje pracy. Zapraszamy też do zostawienia swojego adresu mailowego na który będziemy w stanie przesłać Wam obecne obwieszczenia pracy bezpośrednio na skrzynkę elektroniczną. Pracodawcy posiadają darmową alternatywę nadawania prywatnych obwieszczeń – serwis pracy GoWork zaprasza.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • CV LIST MOTYWACYJNY BIZNES PLAN »

  Znajdziesz tu niezbędne dokumenty aplikacyjne takie jak: darmowy biznesplan, cv, list motywacyjny przykładowy wzór podania o pracę, biznes plan cv list motywacyjny po angielsku niemiecku hiszpańsku francusku, portale z pracą i inne wzory dokumentów.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testy osobowościowe, zawodowe »

  Serwis Internetowy, który oferuje przeprowadzanie testów kompetencyjnych dla kandydatów do pracy i przy rozpatrywaniu awansu pracowników. Skorzystaj i Wypróbuj - zobacz dalej, polecamy. Wysoka jakość - przygotowane przez autorytety w swoich dziedzinach. Rekrutacja pracowników, testy psychologiczne, językowe, informatyczne, kompetencyjne, osobowościowe, kwalifikacyjne, numeryczne i testy zawodowe. Szybkiego pisania, rachunkowość, kultura osobista, analiza matematyczno-logiczna. Pytania rekrutacyjne, Kompleksowe testy excel. Zniżki i oferta na stronie - także testy języka angielskiego, Francuski, Niemiecki. Sprawdź nas - Kliknij Tutaj w link i czytaj więcej

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia pracy - pilnie.net »

  Szukasz pracy? Odwiedź nasz portal, przeznaczony właśnie dla Ciebie. Stworzyliśmy platformę rekrutacyjną, na której można zarówno dodawać oferty pracy jak i je w prostu sposób wyszukiwać. Intuicyjna wyszukiwarka aktualnych ogłoszeń pracy z pewnością ułatwi i pomoże znaleźć wymarzone zajęcie. Wszystkie oferty posegregowane zostały w 30 kategorii. Pracę znaleźć można u Nas w każdym z prawie tysiąca miast w Polsce. Przekonaj się i odwiedź naszą stronę, stworzoną z myślą o Tobie. Znajdziesz na łamach naszego portalu również informacje o tym jak napisać CV czy co założyć na siebie podczas rozmowy o pracę.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia medyczne »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się tłumaczeniem tekstów medycznych oraz świadczeniem usług językowych w dziedzinie medycyny (w tym internetowych i standardowych kursów językowych z zakresu języka medycyny), przeznaczonych dla osób indywidualnych związanych z profesją medyczną oraz dla firm medycznych i farmaceutycznych.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdynia »

  Profesjonalne biuro rachunkowe z Gdyni. Jedną z naszych paru specjalizacji jest doradzanie oraz analiza w mnogiej ilości sprawach. Zawsze pomagamy i doradzamy naszym zleceniodawcom w aspektach takich jak diagnozowanie stanów faktycznych firmy, poradzimy również w podwalinach rachunkowości i nauczymy samodzielnego prowadzenia podstawowych rachunkowości. Oprócz tego przeprowadzimy wiele analiz. Nasza firma posiada duże doświadczenie w takich zadaniach. Jeżeli szukasz analizy to zajrzyj na portal gdzie odnajdziesz wiele informacji na nasz temat.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konta osobiste »

  Witryna prezentująca osobiste konta bankowe oferowane przez banki w Polsce. Informacje o kontach podane tak, że w centrum uwagi znajdują się ważne dla klientów banku funkcjonalności, takie jak możliwość składania zleceń stałych, albo wygodna karta debetowa. Znajdziesz tu także poruszone inne tematy, takie jak dostęp do wysoko oprocentowanych lokat antypodatkowych z jednej strony, a do debetu w koncie z drugiej. Cała prawda o kosztach usług bankowych, również tych bardziej skomplikowanych i często zakamuflowanych w umowach i regulaminach (np. wszystkie opłaty za wypłaty z bankomatów za granicą). Witryna daje możliwość porównania kont i wybrania odpowiedniego rachunku osobistego dla siebie. Do wyboru są konta internetowe dla ludzi dorosłych, dla młodzieży i studentów, rachunki dla osób starszych oraz konta dla przedsiębiorstw.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certus Nieruchomości - NADMORSKIE NIERUCHOMOŚCI »

  Certus Nieruchomości - jesteśmy prężnie działającym biurem obsługującym Kołobrzeg i okolice. W naszej ofercie zainteresowani zakupem nieruchomości nad morzem znajdą zarówno pensjonaty, domy, apartamenty i mieszkania w Kołobrzegu, Rogowie, Grzybowie, Mrzeżynie, jak i działki budowlane, siedliskowe czy rolne w doskonałej lokalizacji blisko morza i plaży.

  Stale doskonalimy nasze kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i seminariach. Współpracujemy z wieloma bankami, pośredniczymy w pozyskiwaniu kredytów hipotecznych. Dodatkowo proponujemy usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami i architektury wnętrz.

  Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą biura i współpracy.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak motywować »

  Masz takie wrażenie, że czasem brakuje Ci sił do działania i nic nie jest w stanie Cię do niego nakłonić?

  A może chcesz kogoś przekonać do czegoś, czegokolwiek (w pracy, w domu) i często Ci się nie udaje tego zrobić? Nie udaje Ci się wpłynąć na inne osoby.

  A może masz problemy z ludźmi, jest tak, że masz wrażenie, że gdy coś komuś powiesz to dziwnie zaczyna Cię odbierać i masz wrażenie, że go to uraziło?

  Jeżeli tak jest, to koniecznie wejdź na tę stronę.

  Znajdziesz na niej niezwykły przewodnik, który poprowadzi Cię w krainę Wspaniałej Motywacji. Poznasz niezwykle skuteczne metody motywowania się do działania, zobaczysz jak robią to Ci najlepsi, którzy osiągnęli międzynarodową sławę. Dodatkowo poznasz tajniki wspaniałej umiejętności jaką jest sztuka motywowania innych ludzi.

  Wszystko to na jedynym w swoim rodzaju, tak obszernym i darmowym kursie motywacji - Wspaniała motywacja.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe, finanse osobiste »

  Poszukując lokat bankowych na pewno zetknąłeś się z wieloma portalami. Jednak nie zawsze znalazłeś aktualne informacje. W naszym serwisie znajdziesz zawsze aktualny ranking lokat oraz artykuły dotyczące wszystkich lokat dostępnych na rynku. Obserwując naszą stronę będziesz zawsze na bieżąco. Wejdź i przekonaj się!

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: