Multikody

Architektura Podkategoria: Architektura

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • ARKSON.PL - Certyfikat energetyczny Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Gdów »

  Firma sporządza świadectwa charakterystyki energetycznej domów jednorodzinnych, budynków zamieszkania zbiorowego, mieszkań oraz budynków przemysłowych jak również projektowane charakterystyki energetyczne budynków. Certyfikat energetyczny KRAKÓW - Świadectwa energetyczne Kraków - małopolska - Wieliczka, Niepołomice, Gdów, Skawina, Myślenice, Zabierzów
  ARKSON
  Oferta
  cennik
  tel. 691 030 069

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Platformy dla niepełnosprawnych, windy dla niepełnosprawnych, windy, Prosun »

  Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem i montażystą platform dla niepełnosprawnych - windy dla niepełnosprawnych. Przez wiele lat zainstalowaliśmy kilkaset sztuk różnych platform. Pomagamy osobom mniej sprawnym pokonywać bariery architektoniczne jakie napotykają na swojej drodze. Platformy dla niepełnosprawnych wraz z konstrukcją szybu i obudową są przeznaczone do transportu na małą i średnią wysokość osób niepełnosprawnych (osoby na wózkach) lub osób o zmniejszonej sprawności (osoby starsze, schorowane). Prosta konstrukcja tych platform powoduje, że są łatwe w obsłudze. Prosta konstrukcja wpływa również na niską awaryjność i łatwość konserwacji - platformy dla niepełnosprawnych. Przeszklona konstrukcja i spokojne tempo podnoszenia sprawia iż osoby starsze zazwyczaj obawiające się tego typu środków transportu czują się pewniej i decydują się na przejażdżkę. Platformy takie są również wyjątkowo odporne na próby wandalizmu przez co świetnie sprawdzają się w szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej, a zwłaszcza w obiektach, które dotychczas nie były przystosowane do odwiedzania przez osoby niepełnosprawne - windy dla niepełnosprawnych.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Łazienka »

  Antado - łazienki. Estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie, szafki łazienkowe i podumywalkowe, uchylne drzwiczki, uchwyt na papier, wieszak na ręcznik. Meble łazienkowe Ritorno w starym stylu. Łazienka - też seria mebli o minimalistycznych kształatach. Wzór ciemnego egzotycznego drewna, odcienie zieleni i fioletowo - granatowe. Najnowsza seria Amareno. Szafki łazienkowe, regały, szafki pod umywalkę. Zapraszamy po łazienki i meble łazienkowe.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Łódź »

  Projektant wnętrz - Wesolowscy Design zaprasza: architektoniczne projektowanie wnętrz Warszawa, Łódź. Specjalizacja to architektura wnętrz mieszkalnych i komercyjnych oraz profesjonalne oraz kompleksowe projektowanie sklepów i systemów shop in shop. Dekoracje, wizualizacje 3d i modernizacja. Doświadczony architekt i projektant wnętrz zaprasza - architektura wnętrz mieszkalnych, biurowych, obiektów handlowych i powierzchni sklepowych - kompleksowe projektowanie wnętrz Łódź i Warszawa.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja wentylacja Warszawa »

  Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza.
  Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury.
  Dodatkowym atutem nowoczesnej klimatyzacji jest także możliwość kontroli wilgotności i czystości powietrza przez usuwanie z niego bakterii, pleśni, roztoczy i grzybów.
  Zadaniem które spełnia wentylacja jest przede wszystkim usunięcie z pomieszczenia szkodliwych gazów, zapachów i dostarczenie do pomieszczenia świeżego, czystego powietrza.

  Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji
  Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile, rooftopy.
  Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach gastronomicznych, restauracjach.

  Dla wygody naszych klientów oferujemy:

  Dostawę i montaż
  - klimatyzacji split
  - systemów VRV
  - systemów wody lodowej, fancoili
  - wentylacji nawiewno-wyciągowych

  Serwis urządzeń klimatyzacyjnych
  - naprawy
  - przeglądy
  - konserwacje
  do_domu
  Projekty, pomiary regulacje systemów klimatyzacji i wentylacji
  - projektowanie systemów wentylacji pomieszczeń gastronomicznych, restauracji
  - pomiary wydajności
  - pomiary hałasu
  do_serwerowni
  Oferujemy klimatyzacje: DAIKIN, SAMSUNG, MDV, SANYO, McQuay, LG.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ceramika łazienkowa »

  Bazar Ceramika salon i slep łazienkowy - centrum wyposażenia łazienek Gdańsk. W ofercie płytki ceramiczne, kafelki, glazura i terakota, kafle do łazienki. Włoskie kafle łazienkowe - ekskluzywne marki. Także projekty łazienek - usługi wyposażenia wnętrz, remont łazienki i wykonawstwo łazienki lub obiektu spa. Impronta, Nova Bel, Grespania, Rako, Sicis. Także projektowanie wnętrz i wykonawstwo.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi projektowe »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Opracowujemy indywidualne, typowe i gotowe projekty domów jednorodzinnych - Oferta Biura Archeton. Budowa domu, usługi projektowe - projekty domów prezentujemy w kwartalnikach Dom. Projekty pawilonów handlowych i garaży, domy jednorodzinne, dwurodzinne, wielopokoleniowe i rekreacyjne, bliźniaki, domy szeregowe w zabudowie szeregowej. Domy murowane i tradycyjne - parterowy, piętrowy z użytkowym poddaszem. Zadbamy o Ciebie kompleksowo - Poradnik inwestora, doradztwo inwestycyjne. Projekt architektoniczny, konstrukcyjny, wewnętrznych instalacji. Zestawienie podstawowych materiałów budowlanych. Zestawienie elementów więźby dachowej. Różnorodne kolekcje stylistyczne budynków.

  Data dodania: 21 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Wrocław »

  Nasze studio aranżacji proponuje usługi w zakresie koncepcji aranżacji i projektowania wnętrz. Naszą misją jest tworzenie wysokiej jakości projektów wnętrz i pomoc w ich realizacji. Specjalizujemy się w projektach ambitnych łączących w sobie prostotę i funkcjonalność. Podstawowym priorytetem jest dostarczanie wyjątkowych rozwiązań w najwyższej jakości, w ramach założonego budżetu, trzymając się szczegółowego terminu.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych »

  Zapraszamy Państwa na oficjalną witrynę biura projektowego Dominanta. Znajdą Państwo tutaj gotowe, starannie opracowane projekty domów jednorodzinnych. W katalogu projektów są do wyboru między innymi domy murowane, domy drewniane oraz domki letniskowe. Każdy z zaprezentowanych projektów mogą Państwo obejrzeć na stronie dzięki efektownym wizualizacjom. Do każdego opisu projektu dodano także rzuty poszczególnych kondygnacji.
  Wszystkie przedstawione na stronie projekty domów grupy Dominanta(w katalogu dostępnym w formie pdf jest ich znacznie więcej) są sporządzone bez uwzględnionego podpiwniczenia - można bowiem bez problemu modyfikować gotowy projekt. Niektóre zmiany architektoniczne, których można dokonać to między innymi: zmiana rodzaju stropów, zmiany w gatunku połaci dachowych, zmiany wynikające z potrzeby dostosowania budynku do wyjątkowych obciążeń ze względu na śnieg, bądź dach, zmiana kształtu oraz usytuowania tarasów, schodów, okien itp. Do każdego projektu dołączone są np. informacje jak uzyskać pozwolenie na budowę domu, wskazówki jak dokonać adaptacji projektu, przedmiar, oraz projekty instalacji sanitarnej, a także elektrycznej
  Projekty autorstwa grupy Dominanta mają już wielu swoich zwolenników. Niektóre projekty, takie jak projekt Lolek, czy Rusałka sprzedały się dosłownie w tysiącach sztuk. Już niedługo na stronie będą mogli Państwo zdobyć wiele praktycznych, fachowych informacji dotyczących budowania domu jednorodzinnego, gdyż trwają prace nad wzbogaceniem strony w blog, prowadzony przez jednego ze specjalistów.
  Grupa Dominanta to pracowitość i doświadczenie.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mkvisio »

  Mkvisio Leszno - projektowanie 3d, animacje i grafika trójwymiarowa, spacery wirtualne i fotorealistyczne wizualizacje 3d. Kompleksowe i profesjonalne wizualizacje wnętrz - usługi kierujemy do architektów, deweloperów, projektantów wnętrz. Ofertę kierujemy przede wszystkim do deweloperów i architektów. Elegancja i styl - atrakcyjna oferta także na potrzeby agencji reklamowych jak i osób prywatnych. Profesjonalnie wykonana wizualizacja. Fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne - prezentacje 3d.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ze sztywnego poliuretanu »

  Heatec-Polska, B.R. Kozaczyńscy, Ożarów Mazowiecki - prefabrykowane obudowy wanny narożnej ze sztywnego poliuretanu, zabudowa wanny płytkami. Atrakcyjna prefabrykowana obudowa wanny o dowolnych kształtach, przygotowana do przyklejenia płytek i innych wykładzin. Oferujemy komplet elementów do złożenia w miejscu. Zabudowa wanny z nienasiąkliwego materiału termoizolacyjnego. Obudowa która jest na Polskim rynku chroniona patentem. Możliwa jest zabudowa wanny narożnej z cokołem jak i tradycyjnej płytkami. Łatwe dopasowanie - w komplecie opis z instrukcją montażu. Zabudowa wanien - serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szklane »

  Sklep łazienkowy - Fajne Łazienki - Sanitti Straszyn. Najwyższej jakości i bardzo oryginalne wyposażenie łazienek, lustra i meble łazienkowe Antado, Oristo, Elita. W ofercie akcesoria, szafki łazienkowe, umywalki dolomitowe, okrągłe, prostokątne, ceramiczne i szklane. Sklep zaprasza po meble łazienkowe i kompleksowe wyposażenie łazienki i oświetlenie. Syfony umywalkowe, zlewozmywaki, umywalki Marmorin, Marmite, Glasspoint. Kubki, szczotki WC, wieszaki, mydelniczki i półki. Produkowane według najwyższych światowych standardów i trendów. Skupiamy się na produktach najwyższej próby łączące w sobie estetykę oraz funkcjonalność

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie sklepów, aranżacja wnętrz »

  Ecru Studio: działamy na terenie całej Polski. Misją jest tworzenie - architektura, aranżacja, projektowanie wnętrz Warszawa. Bierzemy odpowiedzialność za pomyślność całego przedsięwzięcia - projekty kuchni, łazienek, salonów. Aranżacja wnętrz i projektowanie sklepów - styl, terminowość, kreatywność, elastyczność. Wnętrza funkcjonalne, komfortowe, harmonijne i niepowtarzalne. Nadzór autorski podczas realizacji, wysoki poziom świadczonych usług, monitorowanie rynku, wyszukiwanie nowych produktów, kontakty z wykonawcami za granicą i w Polsce.

  Data dodania: 23 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Certus Nieruchomości - NADMORSKIE NIERUCHOMOŚCI »

  Certus Nieruchomości - jesteśmy prężnie działającym biurem obsługującym Kołobrzeg i okolice. W naszej ofercie zainteresowani zakupem nieruchomości nad morzem znajdą zarówno pensjonaty, domy, apartamenty i mieszkania w Kołobrzegu, Rogowie, Grzybowie, Mrzeżynie, jak i działki budowlane, siedliskowe czy rolne w doskonałej lokalizacji blisko morza i plaży.

  Stale doskonalimy nasze kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i seminariach. Współpracujemy z wieloma bankami, pośredniczymy w pozyskiwaniu kredytów hipotecznych. Dodatkowo proponujemy usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami i architektury wnętrz.

  Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą biura i współpracy.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kuchnia »

  Umeblowanie kuchni wykonane z najwyższej jakości drewna dębowego. Fronty szafek wykonane z litej dębiny, kadłuby z płyty stolarskiej lub laminowanej. Atrakcyjność oferowanych mebli drewnianych podnoszą ręcznie wykonane fronty szafek. Każda deska, element obrabiana jest ręcznie. Taki rodzaj obróbki pozwala stworzyć za każdym razem niepowtarzalna formę i kształt mebli. Konarmeble wykonuje także sypialnie i łoża dębowe.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Panele podłogowe Koszalin »

  Planowanie wnętrza to skomplikowana, wielopoziomowa, a także wieloaspektowa kwestia wymagająca wrażliwości estetycznej, jak również praktycznego podejścia. Rzetelnie przeprowadzona reorganizacja przestrzeni mieszkalnej, biurowej czy sklepowej to, właściwie wybrane faktury, kolory, jak również produkty wykończeniowe. Planowanie wnętrza w Kołobrzegu oraz Koszalinie jakie ma w ofercie nasza firma to, gwarancja rewelacyjnej znajomości zagadnienia. Dostęp do produktów wykończeniowych, takich jak panele, drzwiwewnątrz lokalowe, podłogi lite i zabudowa Indeco - umożliwia nam, pracę z fenomenalnymi na rynku produktami, jak również sytuuje naszą firmę na czołowej pozycji rankingu branżowego.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabloty »

  Gabloty reklamowe firmy Budotechnika to gabloty skonstrułowane w systemie profili aluminiowych zewnętrzno-wewnętrzym. Gabloty znajdują w architekturze miejskiej ciekawe zastosowania, prezentacje można zobaczyć na naszej stronie gablotybudotechnika.com.pl. Bardzo dużym sukcesem cieszą się gabloty przy kioskach, gabloty informacyjne dla miast, kin oraz przy dworcach lub kioskach. Gabloty w miastach wystepują w wersjach naściennych lub wolnostojących- we wszystkich wersjach jest opcja użycia świetlówek. Jednymi z naszych flagowych produktów są City Light Poster- CLIP oraz Ekzpozery Alu-Klik. Nasze gabloty mają jedną podstawową cechę- pozostawiją konkurencje daleko, daleko w tyle. Jakość naszych gablot jest nieporównywalna z innymi produktami na rynku gablot miejskich i reklamowych.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kratki ściekowe - serwis informacyjny »

  Nasz portal www.kratki-sciekowe.com.pl skierowany jest głównie dla projektantów oraz do firm budowlanych, a także usługodawców działających w obrębie szeroko pojętego sektora branży budowlanej. Dostarcza potencjalnym klientom informacji, której poszukują, na temat kratek ściekowych wykonanych ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej. Informacje zawarte na stronie, potrzebne są przy podjęciu właściwej decyzji dotyczącej wyboru odpowiedniego rozwiązania. Kratki ściekowe dzielą się na trzy grupy produktowe: odwodnienia punktowe, odwodnienia liniowe oraz czyszczaki inaczej określane jako klapy rewizyjne.

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • KAJUS Usługi Ogrodnicze – Barbara Swędrak »

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Kajus z Bełchatowa. W ich szerokiej ofercie ogrodniczej znajdziecie między innymi: Pielęgnację zieleni, koszenie trawników, nasadzenia roślin sezonowych, cięcie krzewów i drzew, pielęgnację rabat i skupin krzewów. Ponadto w ofercie układanie kostki brukowej i granitu oraz zakładanie instalacji nawadniających firmy Gardena i Torro.Na ogrodach znają się, jak nikt. Zatrudniają tylko profesjonalnych pracowników, którzy stworzą dla Ciebie mały ogrodowy raj na ziemi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich pełną ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowy artykuł »

  kamień dekoracyjny, kamien naturalny - SKALITE SP - Kamienie są wieczne- Na stronie galeria realizacji z kamienia zobacz! Zajmujemy się importem kamienia na szeroką skale! Sprawdź bogate wzory płytek elewacyjnych, płyty kamienne, mozaiki, posadzki, elewacje i inne wyroby z kamienia kamień dekoracyjny, kamien naturalny, moduły wnętrza, kamień elewacyjny importer kamienia, płyty kamienne,. Ozdobny kamień naturalny do zastosowań na ściany, elewacje, kominki, w holu...

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura

Architektura - nowa strona:

Adres: