Multikody

Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Metody sprzedaży bezpośredniej »

  Metody sprzedaży bezpośredniej, to najpopularniejsza z metod oferowania produktów i usług potencjalnym kontrahentom, wymagającą zaawansowanych umiejętności interpersonalnych. Aby jednak zostać handlowcem na miarę swoich starszych kolegów, należy skupić się przede wszystkim na analizie potrzeb klientów, wzbudzeniu w nich zapotrzebowania na dany produkt oraz zaoferowaniu oferty najlepiej dopasowanej do ich indywidualnych oczekiwań. Aby zdobyć widzę i umiejętności z tego zakresu, należy przede wszystkim skupić się na budowaniu relacji z klientem, poprawnym odczytywaniu jego słów, emocji i gestykulacji.

  Data dodania: 02 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy wakacyjne angielski Warszawa, woj. mazowieckie »

  Studium Języków Obcych - polski dla obcokrajowców, kursy językowe, kursy angielskiego Warszawa. Szkoła językowa Warszawa - wysoki poziom kursów i profesjonalni lektorzy języków. Kursy angielskiego w Warszawie - wakacyjne kursy językowe, konwersacje angielski Warszawa. Skorzystaj z oferty i przyjdź do nas na intensywny języka angielskiego lub inny kurs językowy Warszawa. Polski dla obcokrajowców, Polish for foreigners, Języki obce, Angielski native speaker Warszawa. Także angielski dla firm w Warszawie.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • lisek-urwisek.pl »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą przedszkola prywatnego Lisek Urwisek. Nasze przedszkole to placówka dostosowana do wszelkich wymogów w dziedzinie działania tego typu miejsc. Oferujemy Państwa pociechom optymalny, ciekawie sformułowany program, oparty na wymogach państwowych, jak również opracowany przez praktykujących w nauczaniu fachowców w obszarze nauczania w przedszkolach. Nad działaniami naszego przedszkola funkcję kontrolną pełni Kuratorium Oświaty w Poznaniu. By dzieci czuły się komfortowo posiadamy niedawno wybudowany, uwzględniający wszelkie potrzeby dzieci budynek przedszkola, wiele doskonale wyposażonych sal dydaktycznych i wiele ciekawych zajęć, które mają za zadanie motywowanie rozwoju Twojego dziecka. Gwarantujemy także wykwalifikowaną, doświadczoną, kadrę pedagogiczną, dzięki której czas spędzony w naszym przedszkolu stanie się czasem poznawania, wesołości i rozwoju. Polecamy witrynę Lisek-urwisek.pl, na której znajdą Państwo wszystkie nasze propozycje, zatem: http://www.Lisek-urwisek.pl. Wejdź i zobacz naszą ofertę!

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Swarzędz »

  Zachęcamy do zapoznania się z propozycją przedszkoli publicznych działających w Swarzędzu. Działamy pod nazwą Jarzębinka, ale nasze przedszkola są to odrębne, nowoczesne obiekty. W Jarzębinkach, wychowankowie zetkną się z doświadczoną opieką nauczycieli, rzetelnie przygotowanym planem lekcji oraz odpowiadającymi ich potrzebom salami zajęciowymi. Każde zajęcia w naszych przedszkolach zawierają wymogi ministerialnym i uwzględniają specyfikę pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Oferujemy również ciekawy pakiet zajęć dodatkowych, rozwijających indywidualne zainteresowania przedszkolaków. Za nami przemawia zdobyte doświadczenie i pragnienie dobra naszych wychowanków – od tego też uzależniamy wszystkie nasze przedsięwzięcia. Zapraszamy do zapoznania się z najlepszym przedszkolem w Swarzędzu http://www.Jarzebinka-Swarzedz.pl. Więcej informacji tutaj!

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Poznań »

  Wcentrum miasta oferowane są pomieszczenia wykładowe, które zdołają pomieścić 15 oraz 30 uczestników szkolenia. To świetna alternatywa dla firm, które nie posiadają właściwych do tego celu biur i pokojów na terenie swojej firmy. Oferowane sale są doskonale przystosowane i profesjonalnie zaopatrzone w sprzęty, żeby zagwarantować najwyższą jakość naszym klientom. Sale posiadają projektor multimedialny oraz ekran projekcyjny, dodatkowy laptop oraz dwie tablice. Wszyscy szkoleniowcy mają zapewniony serwis z zimnymi i gorącymi napojami, jak również słodkościami umilającymi czas poświęcony na szkoleniu. W ciągu kilkudniowych szkoleń niezbędny jest nocleg, który bez problemu można znaleźć w okolicy naszego budynku. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami. Nasza strona internetowa Sala29.pl została przygotowana z myślą o was.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • kitesurfing »

  Chciałbyś zrobić kurs kitesurfingu? Wszystkie ważne informacje na temat tego typu kursu znajdziesz na naszej stronie internetowej. Udostępnione zostały tam wiadomości dotyczące przeprowadzania szkoleń. Co musisz wiedzieć, aby rozpocząć szkolenie. Każdy sport jest wymagający, trzeba mieć to na uwadze w kwestii kitesurfingu. Wstępne zaznajomienie się z kursem, później ćwiczeniami praktycznymi, będzie najrozsądniejszym posunięciem. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy spis pojęć, który w dużym stopniu ułatwia przebycie kursu. A jeśli chciałbyś podarować komuś bliskiemu coś bardzo wspaniałego, to nasze szkolenie okaże się najciekawszym rozwiązaniem. Bez wątpienia sprawisz przyjacielowi wielką radość oraz przyjemność. A to wszystko w niewysokich cenach z możliwością dostania sporego rabatu.Kurs kite to idealna opcja na zbliżające się lato. To dobra inwestycja w rozrywkę i aktywność fizyczną. Zachęcamy na kurskite.pl. Zajrzyj.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła dla wokalistów »

  Instytut Sztuki Wokalnej w Krakowie to szkoła oraz studia zarazem, w której przyswoisz wszystkie tajniki obecnej wokalistyki. Fachowa kadra Instytutu to najlepsi fachowcy w branży, posiadający rozmaite dyplomy. Jeżeli chcesz uczyć się śpiewania pod bacznym okiem fachowców i tym samym rozwijać swój talent muzyczny zainteresuj się kształceniem w Instytucie. Cały system edukacji w Instytucie oparty jest na dopasowanych lekcjach jak również na zajęciach zbiorowych. Miła atmosfera a także innowacyjne programy nauczania pozwalają na osiągnięcie niedługim czasie maksimum efektów.

  Data dodania: 28 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka angielskiego Neal »

  Zapraszamy do naszej szkoły języka angielskiego w Bielsku. Prowadzimy zajęcia w małych grupach, kursy angielskiego dla firm, zajęcia konwersacyjne z native speakerami. Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego co pozwoliło nam zaobserwować słabe i mocne strony różnych metod nauczania. W naszej szkole językowej stosujemy głównie metodę Direct Method for English, jednak nie ograniczamy się tylko do materiału w niej zawartego. Korzystamy z różnych źródeł, tak aby lekcje spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających uczniów.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drift - nauka jazdy Bielsko »

  Szkoła nauki jazdy Drift z Bielska Białej prowadzi profesjonalne kursy na prawo jazdy kategorii B. Kursy prowadzone są przez doświadczonych wykładowców i instruktorów. Posiadamy własny dobrze oświetlony plac manewrowy w centrum miasta, który jest wierną kopią placu egzaminacyjnego. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz zniżki dla studentów i zapisujących się on line. Prawo jazdy Bielsko – zapraszamy!

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • psychologia w poznaniu »

  Uczelnie coraz lepiej dostosowują swoją ofertę do potrzeb rynku pracy. Studia podyplomowe są świetnym sposobem na podwyższenie kompetencji zawodowych. Dzięki doborowi trafnego kierunku studiów jesteś w stanie rozwinąć swą karierą. Dziś powstaje taka ilość fachów, iż bardzo ciężko za tym wszystkim nadążyć, dlatego trzeba posiadać okazałą wiedzę. Będąc studentem posiadasz dostęp do bardzo dużych baz bibliotek.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: