Multikody

Ebooki Podkategoria: Ebooki

 • Darmowe ebooki i audiobooki »

  Szkasz darmowego poradnika lub książki na stronie MagazynWiedzy.pl znajdziesz zupełnie za darmo do pobrania darmowe ebooki i audiobooki oraz darmowe kursy. Udostępnione audiobooki i ebooki to pełne wersje lub obszerne fragmenty wartościowej wiedzy i znanych oraz popularnych publikacji. Wszystkie dostępne na stronie darmowe publikacje oraz szkolenia podzielone są na tematyczne kategorie.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • CV LIST MOTYWACYJNY BIZNES PLAN »

  Znajdziesz tu niezbędne dokumenty aplikacyjne takie jak: darmowy biznesplan, cv, list motywacyjny przykładowy wzór podania o pracę, biznes plan cv list motywacyjny po angielsku niemiecku hiszpańsku francusku, portale z pracą i inne wzory dokumentów.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak motywować »

  Masz takie wrażenie, że czasem brakuje Ci sił do działania i nic nie jest w stanie Cię do niego nakłonić?

  A może chcesz kogoś przekonać do czegoś, czegokolwiek (w pracy, w domu) i często Ci się nie udaje tego zrobić? Nie udaje Ci się wpłynąć na inne osoby.

  A może masz problemy z ludźmi, jest tak, że masz wrażenie, że gdy coś komuś powiesz to dziwnie zaczyna Cię odbierać i masz wrażenie, że go to uraziło?

  Jeżeli tak jest, to koniecznie wejdź na tę stronę.

  Znajdziesz na niej niezwykły przewodnik, który poprowadzi Cię w krainę Wspaniałej Motywacji. Poznasz niezwykle skuteczne metody motywowania się do działania, zobaczysz jak robią to Ci najlepsi, którzy osiągnęli międzynarodową sławę. Dodatkowo poznasz tajniki wspaniałej umiejętności jaką jest sztuka motywowania innych ludzi.

  Wszystko to na jedynym w swoim rodzaju, tak obszernym i darmowym kursie motywacji - Wspaniała motywacja.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podręczniki szkolne, matura - Wallenrod.pl, podręczniki, »

  Oferta Księgarni internetowej Wallenrod, skierowana jest przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, liceum, technikum. Proponujemy szeroki wybór podręczników szkolnych, lektur, opracowań, a także multimedialne pomoce naukowe do nauki języków obcych na każdym poziomie nauczania. W ofercie również słowniki, mapy, encyklopedie. Asortyment sklepu zawiera także literaturę dla dzieci i młodzieży oraz pomoce edukacyjne dla dzieci przedszkolnych tj. malowanki, kolorowanki, wycinanki. Nauczyciele znajdą u nas materiały dydaktyczne przydatne im w pracy.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Prace maturalne są wyprzedawane na rynku od nieuprzedniego okresu wprowadzenia reformy egzaminów maturalnych. Pełno ich jest na jarmarku, aczkolwiek nie wszelkie są nadzwyczajne. Nie trzeba wiele wiedzieć, iż i w tej sferze jest wiele cwaniaków. Dlatego, jeżeli chodzi o prace maturalne powinno się poszukać kogoś wypróbowanego, działającego legalnie z niekaralną popularnością. Indywidualne osoby, piszą je hurtowo, lub sprzedają prezentacje maturalne z poprzednich sezonów, ty albo inny zadbaj o osobowość, nieszablonowość i trafność w wyborze lekturi opracowaniu twojej wypowiedzi. Faktem jest, iż prace maturalne wywodzące z ostatnich lat są tańszym towarem, lecz zupełnie nie wiesz czy poprawnie zredagowanym. Dla tego należałoby to sprawdzić!

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ebooki

Ebooki - nowa strona:

Adres: