Multikody

Flora i fauna Kategoria: Flora i fauna

Flora i fauna - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Terapia z psem »

  Bordergold to hotel dla psów małych ras, szkoła i klub prowadzona przez wykształconych oraz doświadczonych trenerów, instruktorów i behawiorystów. Ale przede wszystkim miejsce prowadzone przez przemiłych ludzi, ponad życie kochających psy. Zapewniamy Państwu: Wielkie serce dla psa! Obecność z Nami 24 godz. na dobę, spacery kilka razy dziennie, elegancko wyposażone wnętrza, w których razem z Nami przebywają pieski, duży ogród, lasy, łąki, wybieg i zabawy. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM ZDROWIA ZWIERZĄT Pogotowie weterynaryjne »

  Gabinety weterynaryjne Jarosława Matuszewskiego w fachowy sposób zadbają o zdrowie oraz higienę Państwa małych milusińskich. Pomagamy zwierzętom w Pile i Jastrowiu. Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją, więc z troską podchodzimy do Państwa podopiecznych oraz zawsze staramy się im pomóc, bez względu na sytuację. Nasze kompleksowe usługi zawierają także dwudziestoczterogodzinne dojazdowe pogotowie weterynaryjne, dzięki czemu jesteśmy w stanie ekspresowo reagować, co istotnie zwiększa skuteczność uzdrawiania. Gorąco zachęcamy także do zaznajomienia się z ofertą salonu kosmetycznego „Chwila dla pupila” oraz naszego sklepu zoologicznego. Cennik i całkowita oferta oraz niezbędne informacje o aktywności kliniki znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pasze, żywienie zwierząt »

  Agrivet - środki żywienia zwierząt takie jak: pasze, koncentraty, premiksy, dodatki paszowe i mieszanki paszowe uzupełniające. Agrisan - sucha dezynfekcja i profilaktyka sanitarna. Żywienie zwierząt (Trzoda, Bydło, Drób, Konie) - zapraszamy po preparaty mlekozastępcze, koncentraty oraz pasze dla zwierząt hodowlanych. Vitapur, Probiosan. Profilaktyka sanitarna - produkcja i dystrybucja.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tosa inu »

  na w swoim rodzaju hodowla Tosa Inu zlokalizowana się w dolnej części Polski oferuje rasowe psy i szczenięta. Współpracująca z dobrymi hodowlami w kraju i hodowlami zagranicą. Nasza Twierdza Samuraja to nie tylko psy przebywające w naszej hodowli to bardzo dużo cudownych psów Tosa Inu które rozjechały się po całym świecie. Z wieloma z nimi i ich sympatycznymi właścicielami staramy się utrzymywać kontakt.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chłodnia składowa PKM DUDA: chłodnia spożywcza, mroźnia - mrożenie, usługi mrożenia, chłodnicze. »

  Chłodnia składowa i przechowalnia Polskiego Koncernu Mięsnego Duda SA oferuje usługi chłodnicze od 2002r. Mroźnia i chłodnia składowa spożywcza oferuje usługi: mrożenie, składowanie, magazynowanie i logistyka oraz zamrażanie produktów spożywczych. Mieścimy się w dobrym komunikacyjnie miejscu - mrożenie, chłodnie spożywcze i przechowalnie. Mroźnie i powierzchnia składowa - doradztwo specjalistów, rozliczenia na paleto-dobę, zarządzanie stanami magazynowym. Usługi konfekcjonowania, przepakowywania i paletyzowania.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konkurs »

  Polski Koncern Mięsny DUDA zaprasza hodowców trzody chlewnej do udziału w konkursie Hodowca Roku. Celem konkursu jest uhonorowanie hodowców, którzy dostarczają regularnie ilości dobrego jakościowo żywca. Trzoda chlewna, wieprzowina - ceny i skup świń, warchlaki, prosiaki, tuczniki. Ceny tucznika, żywienie świń, pasze dla zwierząt, wyposażenie chlewni oraz genetyka trzody chlewnej. Zapraszamy - konkurs dla hodowców.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Suplementy »

  Prowiant - w ofercie preparaty, akcesoria i suplementy dla psa oraz wysokiej jakości i tania karma dla psa - Canido, Bewi-Dog, Belcando, My Lord, Premium Gold, Garant Premium, Leonardo. Także odżywki, witaminy, suplementy dla kota i karma dla kota - Leonardo, Bewi-Cat, Cat-Fit. Sklep zaprasza po tanie karmy dla kotów i karmy dla psów. Suplementy diety, karmy hodowlane, karmy Specjalistyczne. Krma dla szczeniąt dużych ras, psów starszych i z nadwagą.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Miejsce spotkań społeczności miłośników psów – Szczenięta.pl »

  Przodujące hodowle psów rasowych prezentujące z dumą swoje psy. Porady hodowców, bezcenna wymiana opinii i doświadczeń. Miejsce, gdzie znajdziesz aktualne informacje o wystawach psów rasowych i innych imprezach. Wszyscy Użytkownicy Serwisu, również ludzie zainteresowani zakupem psa lub zainteresowani wyłącznie tematyką psów, znajdą tu interesujący zakątek dla siebie.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla kotów brytyjskich Fulfilled Dream »

  Hodowla kotów brytyjskich w kolorze niebieskim, liliowym i colourpoint. Mam utytułowane, piękne koty o wspaniałym pochodzeniu. Hodowla przebadana w kierunku kocich chorób wirusowych, koty są pod stałą kontrolą weterynaryjną. Jeżeli chcesz zobaczyć i mieć piękne zwierzęta to zapraszam na moją stronę internetową.

  Data dodania: 04 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje »

  Sklep akwarystyczny i zoologiczny Akwamarket. Akwarystyka słodkowodna - akcesoria, oświetlenie akwarium, pokarmy, pompy, maty pod akwaria, preparaty, filtry akwariowe, oczko wodne, akwarium morskie. Podstawki, maty pod akwaria, pokrywy, szafki. Sklep zaprasza po filtr kaskadowy, zewnętrzny, biostartery, akwarium i oczko wodne. Napowietrzanie, ogrzewanie, oświetlenie, pokarmy, pompy, preparaty, technika CO2, testy wody, Wypełnienia filtracyjne, żwiry i podłoża.

  Data dodania: 15 10 2009 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Flora i fauna

Flora i fauna - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: