Multikody

Miasta i pańtwa Kategoria: Miasta i pańtwa

Miasta i pańtwa - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Panele słoneczne i ogniwa fotowoltaiczne »

  Technologia uzyskiwania energii z odnawialnych źródeł bez ustanku się rozwija. Przedsiębiorstwo Fotoogniwa.com wykorzystuje ten rozwój, sprzedając swym klientom produkty nowocześnie wykonane, efektywne, zaawansowane technicznie i oczywiście wysoce energooszczędne. To powoduje, że panele fotowoltaiczne od Fotoogniwa.com to najbardziej wydajne panele słoneczne na rynku. Szereg najnowocześniejszych oraz technicznie zaawansowanych produktów to gwarancja najwyższej jakości, wśród nich są fotoogniwa, które zapewniają energię uzyskiwaną z energii słonecznej.

  Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Turbiny wiatrowe »

  Sprawdzając stronę www.myenergy.pl odszukają Państwo wiele przydatnych wiadomości gdzie mamy ogniwa słoneczne, fotoogniwa, oraz elektrownie wiatrowe. Zapewniamy możliwość nie tylko otzymania przydatnych wiadomości, ale również zajmujemy się realizacją i wyborem dobrych rozwiązań. Całe lata pracy wykorzystujemy w pracy tak, aby trwale proponować dobrą jakość tych usług. Odsyłamy do sprawdzenia firmowej strony WWW www.myenergy.pl, oraz do kontaktu telefonicznego i odwiedziny bezpośredniej w lokalu spółki.

  Data dodania: 30 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa przekładni kierowniczych i regeneracja maglownic »

  Cześć, firma Przekładnia przedstawia serwis internetowy z opisem działalności. Dużym zadaniem pracowni remontującej części samochodowej są regeneracja oraz naprawa przekładni kierowniczych. Mechanika pojazdowa z Pabianic o nazwie Przekładnia zajmuje się usługami takimi jak regeneracja maglownic, naprawa maglownic, regeneracja przekładni kierowniczych, naprawa przekładni kierowniczych. Serwis samochodów skupuje też przekładnie kierownicze oraz maglownice i regeneruje przekładnie kierownicze do wszystkich producentów samochodów małolitrażowych, dostawczych i ciężarowych. Z zakładem, od kilku lat, kooperują warsztaty z miast Warszawa i Łódź. Tanie ceny to duży atut salonu i taka oferta zwrócona jest do posiadaczy aut a montuje się do tych pojazdów wszystkie maglownice producentów istniejących w tej branży. Maglownica jest istotną częścią układu kierowniczego i to prawie zawsze z jej problemem przyjeżdżają właściciele samochodów do autonaprawy. Siedziba zakładu znajduje się w okolicach Łodzi, w Pabianicach. Regeneracja przekładni kierowniczych jest potrzebna, gdy kierowca zauważy w swoim samochodzie luzy na kierownicy, bumy, susy na listwie, znoszenie samochodu na boki itp. Naprawa przekładni kierowniczych odbywa się w komfortowych warunkach, gdyż przestronna hala pozwala na szybką a także skuteczną obsługę. Samochodowa naprawa układów kierowniczych likwiduje je i wystawia gwarancje na każdą odnowę maglownic a też remont przekładni kierowniczych. Wady z jakimi często odbiorcy przyjeżdżają do wytwórni samochodowej to: wypływy, odstępy, bumy, braki a także zaniki dopomagania, skoki na listwie a też nietrzymanie toru drogi. Mechanicy stosują oryginalne uszczelniacze zakładane do przekładni kierowniczych i maglownic. Dobra organizacja sprawia, że nabywcy polecają zakład znajomym. W celu zapoznania się ze szczegółami asortymentu a także kosztorysem odwiedź podstronę WWW regeneracja maglownic Warszawa podmiotu gospodarczego.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Montaż i sprzedaż filtrów cząstek stałych Euro 4 do autobusów i samochodów ciężarowych »

  Firma Euro-Vat Consulting specjalizuje się w naprawie, montażu, sprzedaży i regeneracji filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów scr. Zobacz jak przejść na wyższą normę ekologiczną w swoim pojeździe. Na stronie Filtry Euro 4 znajdziesz odpowiedź na pytania dotyczące montażu filtrów cząstek stałych, katalizatorów SCR, zielonych stref w Europie oraz producentach filtrów cząstek stałych.
  Obecnie coraz więcej właścicieli autobusów i samochodów ciężarowych decyduje się na montaż filtra cząstek stałych dzięki czemu ponoszą niższe opłaty drogowe w całej Europie i przede wszystkim mogą wjeżdżać do zielonych stref, które znajdują się w takich miastach jak London, Berlin, Hanower i wielu innych.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Filtry cząstek stałych do autobusów, samochodów ciężarowych i innych »

  Oferujemy profesjonalny montaż filtrów cząstek stałych Euro 5 do autobusów, ciężarówek i osobowych. Największy wybór producentów filtrów DPF i katalizatorów SCR, gwarancja i załatwienie formalności.
  Dzięki zamontowaniu filtra cząstek stałych w pojeździe z normą Euro 1 lub 2 właściciel pojazdu podniesie ekologię w pojeździe do Euro 4 co umożliwi mu wjazd do zielonych stref w Europie oraz niższe opłaty drogowe.
  Oferujemy także rejestrację i wyrabianie ekologicznych plakietek. Ekologiczna plakietka jest przyklejana na szybę auta, które chce wjechać do strefy ekologicznej w danym mieście. Bez takiej naklejki właściciel może otrzymać wysoki mandat. Obecnie firma wyrabia plakietki uprawniające do wjazdu do miast niemieckich, duński i angielskich. Strefy te nazywa się Low Emission Zones.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • AGA-MET auto złom strażacka »

  Jeśli poszukujesz miejsca w którym możesz dokonać złomowania samochodu, jaki ze względu na wiek lub stan techniczny został wycofany z użytku zapraszamy do Nowego Dworu Mazowieckiego do firmy AGA-MET. Firma jest aktywne od 1995 roku oraz ma wszelakie zezwolenia na złomowanie pojazdów a także wydawanie zaświadczeń. Sprzedajemy również części używanych do pojazdów osobowych i ciężarowych. Osuszamy auta z płynów eksploatacyjnych. Prowadzimy też skup każdych samochodów używanych zarejestrowanych w Polsce, aut powypadkowych, rozbitych, zaniedbanych. Wyceny możemy dokonać w miejscu wskazanym przez klienta. AGA-MET zajmuje się również utylizacją sprzętu RTV i AGD oraz niszczeniem dokumentów. Więcej informacji na stronie internetowej:

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • VICOP Usługi Kserograficzne wizytówki warszawa »

  Wydruki czarno-białe i kolorowe, reprodukcje dokumentów, pieczątki, wizytówki, druki wielkoformatowe, oprawy prac magisterskich, zaproszenia ślubne, a także nadruki na porcelanie i koszulkach, to tylko niektóre artykuły wykonywane przez firmę poligraficzną Vicop z siedzibą na terenie Warszawy. Vicop posiada przeszło dwanaście lat doświadczenia w branży, które przekłada się na najwyższą jakość i wysoki standard oferowanych usług. Wykwalifikowani pracownicy i nowoczesny, specjalistyczny sprzęt zapewniają spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Po więcej szczegółowych informacji odsyłamy na stronę internetową

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • MK Relocation przeprowadzki niemcy »

  Jeśli organizujesz przeprowadzkę międzynarodową powinieneś skorzystać z pomocy profesjonalistów. Firma MK Relocation świadczy ogólne usługi z zakresu przeprowadzek do Belgii, Niemiec, Francji, czy także Szwajcarii. Posiadamy wielkie doświadczenie i bierzemy na siebie każde formalności z przygotowaniem dokumentacji celnej i ubezpieczeniem przewożonych rzeczy. Warto nadmienić, iż odbieramy zlecenia na przenosiny biur, jednostek oraz składów zarówno w kraju jak i za granicę. Obręb usług złączonych z International Removals wiąże się ze specjalistyczną wiedzą oraz znajomością uwarunkowań ustawowych przy transportowaniu antyków, obrazów i egzotycznych roślin i zwierząt. Cudzoziemcy planujący „moving to Poland” zdołają liczyć na nasze profesjonalne wsparcie.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • konstrukcje dachowe »

  Firma Konstrukcje Dachowe powstała w marcu 2008 r. Firma zajmuje się projektowaniem oraz produkcją konstrukcji z drewna, dla budownictwa mieszkaniowego, rolniczego oraz przemysłowego. W jej pracy duży nacisk kładzie się przede wszystkim na jakość produkowanych konstrukcji, wszystkie materiały użyte do produkcji posiadają atesty. Jakość wyprodukowanych konstrukcji oraz zadowolenie Klienta z otrzymanego produktu to gwarancja, jaką daje Firma Konstrukcje Dachowe. Głównymi elementami produkcji są wiązary dachowe, konstrukcje dachowe i więźby dachowe

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzatanie biur i ochrona mienia »

  Zapraszamy do nowoczesnej firmy, która poleca swoim klientom dużą liczbę rozwiązań. Nasza firma to m.in.: sprzątanie firm. Naszym wyznacznikiem jest wysoka jakość oraz długoletnie doświadczenie. Długoletnia praktyka i doświadczenie powoduje, że każdy interesant zostanie obsłużony z najwyższymi standardami, natomiast nasi eksperci dopasują rozwiązania do Państwa życzeń. Nasza Firma to długoletnia praktyka, a więc duża liczba zachwyconych klientów. Dla nas najważniejsze są całościowe pomysły, toteż działamy w tak dużej liczbie sektorów i różnych obszarach. Sprawą priorytetową dla nas jest, by móc dotrzeć z pomocą do jak największej grupy odbiorców usług – toteż działamy w największych miastach w Polsce oraz nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Zapraszamy na stronę www.clarsystem.pl, dzięki tej witrynie mogą Państwo poznać zakres naszych usług, zdobyć informacje o samej firmie, jak również sprawdzić, najbliższą lokalizację biura! Zajrzyj!

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Miasta i pańtwa

Miasta i pańtwa - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: