Multikody

Elektronika Podkategoria: Elektronika

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • falowniki lg »

  Falowniki wortal przemiennikach częstotliwości. Falowniki urządzenia energo-elektroniczne służące do regulacji częstotliwości wyjściowej. Nazywane również: przemienniki częstotliwości; przetwornice częstotliwości. Falowniki głównie wykorzystywane są w przemyśle do regulacji prędkości obrotowej klatkowymi silnikami prądu zmiennego. Ich zadaniem jest przekształcanie prądu 1 lub 3 fazowego w prąd 3 fazowy o zmiennej częstotliwości i amplitudzie napięcia.Falowniki portal wiedzy technicznej. Falowniki.pl centrum informacyjne. Informacje od producentów falowników.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeciski pod drogami »

  El-Professional, firma która posiada bogate doświadczenie w instalacjach elektrycznych. Obecnie jesteśmy na etapie poszukiwania firm, które wykonają wszelkie działania w danym zakresie, toteż jeśli szukamy przedsiębiorstwa, który zapewni właściwe oświetlenie w naszym domu, czy też w każdym innym miejscu, warto zdecydować się na takie usługi. Tym bardziej, że termin wykonywanych zadań jest naprawdę przystępny, podobnie, jak i sam czas przystąpienia do realizowania takiego zadania. W taki sposób będziemy mogli się spodziewać fachowych rozwiązań z zakresu instalacji elektrycznych, czyli dokładnie tak, jakbyśmy mogli sobie tego życzyć.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasa dla prawnika »

  Kasa dla prawnika - firma Novitus oferuje kasy fiskalne dla prawników, radców prawnych oraz kasy dla adwokatów. Fiskalizacja - obowiązek, rozporządzenie ministra finansów. Novitus zaprasza do skorzystania z oferty na urządzenia fiskalne - kasy fiskalne dla adwokatów i kasy dla radców prawnych. Deon E lex, Mała Plus E z prostą obsługą, Nano E lex z kopią elektroniczą. Nowoczesne rozwiązania elektroniczno-informatyczne.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły elektryczne »

  Artykuły elektryczne Janex: sklep elektryczny. Współpraca z Sedna Schneider, Legrand Cariva i Legend Suno. W ofercie oprawa punktowa, oświetlenie led, gniazda, kable, przewody, dzwonek domofon, oprawa przemysłowa, punktowa i ogrodowa, włączniki, lampka biurkowa, plafoniera, świetlówki, gniazdka, żarówki i aparatura modułowa. Sklep elektryczny - gniazda włączniki, oprawy dekoracyjne, LED i przemysłowe, wideodomofony, dzwonki bezprzewodowe, domofony, materiały elektryczne Sedna schneider, Legrand Suno, Legrand Cariva.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zasilacze modułowe, DIN, LED, napięciowe - e-zasilacze.pl »

  Sklep internetowy. W naszej ofercie znajdują się zasilacze modułowe, DIN, LED oraz napięciowe takich producentów jak Mean Well, MPL, Moeller, Zamel. Posiadamy duży magazyn proponowanych w sklepie urządzeń także większość towaru jest dostępna w ciągu 1 dnia. W naszym sklepie internetowym podane ceny nie są ostateczne zawsze istnieje możliwość negocjacji ceny w zależności od wielkości zamówienia. Fachowa obsługa pomoże wybrać najbardziej odpowiedni zasilacz, przetwornicę lub akumulator do potrzeb klienta. Każdy produkt posiada dokładny opis zdjęcie oraz certyfikat aby klient nie miał wątpliwości jaki sprzęt kupuje skąd pochodzi oraz jakie są jego wady i zalety.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Novitus »

  Kasy dla lekarzy, zaufaj marce Novitus - urządzenia fiskalne, ich obsługa jest prosta i intuicyjna. Nowoczesna technologia, niewielkie rozmiary W poręcznej i ergonomicznej obudowie - ogromne możliwości dla osób świadczących usługi medyczne. Bardzo dobre rozwiązania w gabinetach lekarskich. Kasa fiskalna - niezawodna kasa dla lekarza. Oferta na drukarki fiskalne, oprogramowanie, kasy fiskalne dla lekarzy i prawników. Fiskalizacja usług medycznych - obowiązek fiskalny usług medycznych. Nowoczesne rozwiązania - kasy dla lekarzy z kopią elektroniczą Mała Plus E. Najnowsza technologia dedykowana wspomaga pracę, kasa dla lekarza - zapraszamy.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mierniki częstotliwości oraz wykrywacz podsłuchów »

  Podejrzewasz, że Szef założył Ci podsłuch? Myślisz, że zazdrosna żona chce wiedzieć co robisz kiedy nie ma jej w domu. Dowiedz się czy nie jesteś inwigilowany! Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z naszymi produktami. Nasze wykrywacze podsłuchów zaspokajają wszelkie potrzeby klientów indywidualnych oraz profesjonalistów którym narzędzie to jest niezbędne do wykonywania swoich czynności zawodowych lub ochrony osób bliskich. Dołącz do nich! Oferujemy oryginalne wykrywacze podsłuchu firmy Aceco serii FC i SC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na mierniki częstotliwości oraz wykrywacze gsm znajdującą się na naszej stronie. Z nami wykrywanie podsłuchu będzie dziecinnie proste. Zapraszamy po nasz wykrywacz podsłuchów, mierniki częstotliwości jak i wykrywacze kamer oraz wykrywacze gsm.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne »

  Idealne rozwiązanie od Spectrum: nowoczesne oświetlenie led, tradycyjne i specjalistyczne. Żarówki led, świetlówki, sufitowe oprawy led, halogeny (lampy halogenowe) i lampy wyładowcze do zastosowań specjalnych. Nowa seria - SmartDim ściemniacz, lampy Keramos, Aquatique. Oświetlenie led, ogrodowe, użytkowe i uliczne, zintegrowane oprawy led, osprzęt, żarówki energooszczędne - halogeny, świetlówki kompaktowe i żarówki led. Oświetlenie dekoracyjne - oprawy Alvea i żarówki led. Zapraszamy po systemy oświetleniowe led.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdrada żony »

  Mąż mnie zdradza, żona mnie zdradza - oferta sklepu online dla zdradzonych. Podsłuchy, nadajnik kwarcowy, spyphone, mini Lokalizator gps, minirejestrator, sprzęt detektywistyczny, akcesoria detektywistyczne i urządzenia szpiegowskie. Jeżeli problemem jest zdrada małżeńska - zdrada żony lub zdrada męża to zapoznaj się z ofertą sklepu. Wykryć zdradę - zapraszamy po podsłuch, akcesoria detektywistyczne, urządzenia szpiegowskie.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • naprawa falowników »

  Nagrzewanie indukcyjne stosowane jest przy topieniu, wyżarzaniu, hartowaniu, lutowaniu metali na twardo i miękko. Do topienia metali w piecach indukcyjnych używa się niskich częstotliwości od 25 do 60 Hz.
  Do nagrzewania odkuwek, do wyżarzania i głębokiego utwardzania powierzchniowego większych elementów najbardziej skuteczny jest zakres częstotliwości od 500 do 3000 Hz. Wielkie częstotliwości, w przedziale od 0,1 do 1 MHz, są używane do obróbki małych elementów i do lutowania na twardo i miękko.

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • falowniki ie5 »

  Regulacja stromości zmniejsza iskrzenie, rozpryski i wydmuch przy zgrzewaniu profilowym. Pozwala ona na jednostajny wzrost prądu zgrzewającego od małej wartości początkowej do pełnego prądu zgrzewającego. Poza tym zapobiega ona powstawaniu zakończeń w kształcie dziobowatego zgrzewu przy zgrzewaniu aluminium i jego stopów oraz materiałów platerowanych oraz pozwala zgrzewać materiały, które można było poprzednio zgrzać tylko przy pomocy trójfazowych przetwornic częstotliwości. Sterowanie stromości narastania i opadanie prądu może być użyte do precyzyjnego sterowania synchronicznego lub sterowania niesynchronicznego zawierającego regulację ogrzewania.

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tabliczki znamionowe cennik »

  Regulacja wynikająca ze zmiany pozwala na spowodowanie zapłonu przy kącie współczynnika mocy oraz na sterowanie synchroniczne. Przesuwanie zaczepu na oporniku pozwala na płynną zmianę napięcia siatki, co daje możność dopasowania układu do odchyleń charakterystyk lamp i rozbieżności parametrów oporników i kondensatorów. Lampowy układ powtarzający zapewnia całkowitą liczbę okresów w czasie zgrzewania, co pozwala na konstrukcję układu, w którym parametry obwodu RC mogą być dobrane z niezbyt dużą dokładnością.

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zestaw elektryczny do roweru www.maxev.pl »

  MaxEV.pl oferuje wysokiej klasy rowery elektryczne jak i akcesoria do takich rowerów. W ofercie można znaleźć takie rowery jak Ecobike, Oxygen oraz silniki elektryczne do rowerów elektrycznych. W sklepie można także zakupić zestawy do konwersji rowerów na elektryczne w których skład wchodzi: silnik elektryczny BLDC, sterownik, manetka przyspiesznika, czujnik PSA, oraz dźwignie hamulców.
  W sklepie dostępne są takie marki jak: Goldenmotor, Ecitypower, CSB, MNKE, Oxygen, Ecobike, Bestmotor.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum »

  Francois Guillaume to dystrybutor najwyższej klasy zegarków. Swoje produkty kieruje głównie do ludzi ceniących elegancję i niezawodność. Kluczowym atutem jest atrakcyjny design oraz dobrej klasy materiały na podstawie których powstał mechanizm. Zegarki Francois Guillaume są już do kupienia w Polsce i stanowią alternatywę dla bardziej rozpoznawalnych marek oferujących swoje produkty o podobnej jakości. Zapraszam na forum Francois Guillaume.

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • EC Test Systems miernik poziomu dźwięku »

  EC Test Systems Sp. z o. o. wywodzi się z firmy Energocontrol Sp. z o. o. i specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań pomiarowych i diagnostycznych z zakresu drgań i akustyki. Kooperujemy z wieloma firmami, które są liderami w tej branży i z których doświadczeń korzystają największe koncerny motoryzacyjne, lotnicze, działające w sektorze zbrojeniowym oraz wielu innych gałęziach przemysłu. Są to między innymi takie firmy jak: PCB Piezotronics, LMS International oraz Polytec GmbH. Dostarczamy Państwu najnowsze rozwiązania dostępne obecnie na rynku a nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy pomogą Państwu także uruchomić nawet najbardziej skomplikowane stanowisko badawczo-rozwojowe. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gsm »

  Firma z Łodzi oferuje akcesoria detektywistyczne i podsłuchy - sprzedaż na miejscu oraz poprzez sklep internetowy. W ofercie podsłuchy telefonów, spyphone, mikrofon kierunkowy, mikrokamery, mikrosłuchawka, podsłuch GSM i wykrywacz podsłuchów. Szpiegowanie komputera, zapraszamy po podsłuchy w telefonie.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • F.W. Elin - Produkcja rozdzielnic, Sprzedaż artykułów elektrycznych »

  Firma Elin z Gdańska działa na rynku od 1984 roku. Swoim Klientom oferuje między innymi sprzęt elektryczny: • Końcówki i narzędzia ERKO,• Taśmy izolacyjne + samowulkanizujące,• Dławnice metalowe i plastikowe,• [url=http://elin.gda.pl/of_tb.htmTablice licznikowe[/url],• Tabliczki słupowe przelotowe i podziałowe,• Obejmy i łyżki kablowe,• Liczniki 1 i 3 Fazowe regenerowane – atestowane,• Szyny miedziane i aluminiowe - na zamówienie wykonujemy szyny z otworami i nakrętkami oraz miedziane cynowane.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy wysokie rabaty! Nam można zaufać.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opisy elektryczne »

  Obwód mierzący czas po drobnych zmianach może być połączony z elektronicznym łącznikiem ignitronowym co daje półautomatyczny łącznik czasowy, który reguluje czas zgrzewania. Może on być również stosowany do automatycznego zgrzewania punktowego, w którym wszystkie etapy cyklu zgrzewania są sterowane we właściwej kolejności. Kompletny programowy łącznik czasowy zawiera cztery obwody, plus zestyki przekaźnika, łącznik elektroniczny i łącznik uruchamiający napędzany nożnie. Schemat obwodu łącznika czasowego z wieloma stopniami działania, przy tym kolejność operacji jest następująca: zamknięcie łącznika uruchamianego nożnie powoduje zadziałanie przekaźnika i zamknięcie jego trzech styków.

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • reduktory kątowe »

  Nagrzewanie oporowe przeważnie jest niezależne od częstotliwości i z powodzeniem może być stosowane przy prądzie stałym i przy niskim napięciu. Nagrzewanie indukcyjne i dielektryczne wymaga stosowania średnich lub wielkich częstotliwości i w związku z tym jest nazwane grzejnictwem wielkiej częstotliwości. Prądy wysokiej częstotliwości wytwarza się przy pomocy układów, w których przeważnie stosowane są urządzenia elektroniczne. Ze względu na to, że nagrzewanie oporowe uzupełnia pozostałe rodzaje nagrzewania elektrycznego, niżej podajemy krótki opis jego teorii i zastosowań.

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • reduktor ślimakowy kątowy »

  W kondensatorze idealnym prąd wyprzedza przyłożone napięcie o 90 stopni, moc w kondensatorze nie wydziela się, a więc współczynnik strat dielektrycznych wynosi zero. Kondensator idealny nie może być w praktyce skonstruowany, dlatego też w kondensatorach wydzielane są pewne straty, a więc wytwarzane jest ciepło. W kondensatorze do nagrzewania dielektrycznego straty są znacznie większe i wykorzystane są jako źródło ciepła. Przyczyny nagrzewania są dość skomplikowane lecz głównie wynikają z dwóch powodów. Po pierwsze, przez materiał płynie mały prąd upływu zależny od wartości przyłożonego napięcia. Prąd ten wytwarza straty cieplne PR o stosunkowo małej wartości.

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Elektronika

Elektronika - nowa strona:

Adres: